دیجیتال مارکتینگ

Shape Image One
Shape Image One
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
چرا انتخاب ما

دیجیتال مارکتینگ

مشتریان احتمالی و فعلی شما در موتور جستجویی همچون گوگل به دنبالتان می گردند و سایتتان را مورد بررسی قرار می دهند. این افراد برخی از اوقات از رسانه های اجتماعی نیز برای کسب اطلاعات مورد نیاز قبل از خرید و حتی بعد از آن استفاده می کنند.

بهینه سازی سایت SEO

سئو و بهینه سازی سایت، یک فرآیند زمانبر و مستمر است. فرآیند بهینه سازی سایت با تحلیل و بررسی کلمات کلیدی و آنالیز رقبا آغاز می شود.

تبلیغات کلیکی PPC

بازاریابی با تبلیغات کلیکی یا پرداخت به‌ازای کلیک راهی برای استفاده از موتورهای جستجو به‌منظور کسب بازدید از طریق کلیک‌های کاربران به‌صورت تبلیغات است

طراحی سایت

طراحی سایت با وردپرس؛ در حال حاضر وردپرس را می‌توان بهترین CMS (سیستم مدیریت محتوا) دانست که امروزه افراد زیادی از آن استفاده می‌کنند.

بازاریابی محتوایی

اهمیت ندادن یا اطلاع نداشتن از تاثیر محتوا در بازاریابی باعث شده است بسیاری از کسب و کارها کمبود شدید محتوای مفید و جذاب بخصوص در سایت‌های خود داشته باشند.

Email Marketing

ایمیل مارکتینگ یکی از بهترین و مقرون به صرفه‌ترین روش‌های ارتباطی و تبلیغاتی برای مخاطبان هدف است که به ویژه برای ارتباطات کاری و تبلیغاتی اثربخشی زیادی دارد. به همین دلیل است که صندوق دریافتی ایمیل یا حتی قسمت هرزنامه‌های (spam) ما پر از ایمیل‌های مختلف تبلیغاتی است.

ارتباط با مشتریان

مدیریت ارتباط با مشتری به همه فرایندها و فناوری‌هایی گفته می‌شود که در شرکت‌ها و سازمان‌ها برای شناسایی، ترغیب، گسترش، حفظ و ارائه خدمات بهتر به مشتریان به کار می‌رود و شامل مدیریت انواع شیوه‌هایی است که مشتری جهت ارتباط با سازمان استفاده می‌کند.

تولید سرنخ ها

یک سرنخ فردی است که به هر نحوی به محصول یا خدمات شرکت شما علاقه نشان می‌دهد. سرنخ‌ها عموما به وسیله ارتباطاتی از وجود یک کسب‌ وکار با خبر می‌شوند. این فرآیند جایگزین تماس‌های تصادفی است که با هدف بازاریابی از طرف کسی که اطلاعات تماس شما را خریده بود صورت می‌گرفت.

دیجیتال مارکتینگ
آنچه انجام می دهیم

با ابزارهای ما خدمات عالی ارائه دهید

دپارتمان دیجیتال ماکتینگ

طراحی سایت و مدیریت شبکه های اجتماعی شما را برعهده می گیریم.

دپارتمان هویت بصری

تیم ما با خلاقیت در طراحی و سبک کسب و کارها اقدام به انجام سفارشات طراحی هویت سازمانی میکند.

دپارتمان برندینگ یکپارچه

برنامه ریزی هدفمند در برندینگ 360 درجه میتواند حافظ تمامی الگوهای لازم در کسب موفقیت در اهداف برنامه ریزی شده برای برند باشد.

دپارتمان بازاریابی و فروش

به کار گرفتن استراتژی های مختلف بازاریابی، فروش برای بهبود عملکرد هر کسب و کاری ضروری است.

دپارتمان آموزش سازمانی

آموزش یکی از موثرترین عوامل در ارتقاء مهارت منابع انسانی است. برای توسعه منابع انسانی لازم است که سرمایه گذاری مستمری انجام شود.

دپارتمان تبلیغات و روابط عمومی

تبلیغات و روابط عمومی به برندینگ و شکل گیری ارتباط دوسویه با مخاطبان هدف کمک میکنند.