طراحی و مدیریت سایت های کارآمد و پولساز

هم‌اکنون اکثر افراد، شرکت‌ها و سازمان‌ها، جهت برقراری ارتباط و ارائه محصولات و خدمات به‌سرعت به‌سوی معرفی مبتنی بر جهان دیجیتال که به وب سایت معروف است روی آورده‌اند مهم‌ترین دلیل آن‌هم نفوذ گسترده اینترنت در تمامی افراد یک جامعه است یک وب سایت می‌تواند کاتالوگی از خدمات یک شرکت باشد یا یک ابزار کارآمد جهت ارائه امکاناتی و یا یک صفحه از محصولات و یا معرفی و دفترچه خاطرات شخصی! چه مالک و صاحب کسب‌وکاری باشید چه نه! درهرحال یک وب سایت قادر است تجارتی نو را برای شما رقم بزند بسته به ایده‌ای که دارید قادرید تا به نحو احسن با یک ابزار کوچک اما در دست همه، تعاملی سازنده با کاربران و مشتریان خود برقرار سازید اهمیت وب سایت آن‌قدر گسترده است که دلایلی برای نداشتن آن هرگز نباید متصور شوید:

کسب و کار شما نیازمند کسب اعتبار است و این اعتبار بدست نمی آید مگر آنکه شما یک پلتفرم برای عرضه و معرفی و اطلاع رسانی های خود بصورت وب سایت داشته باشید. بدون داشتن وب سایت مشتریان بالقوه ی شما به سمت رقبایی که یک سایت اختصاصی برای خود دارند کشیده می شوند.

هدف از داشتن وب سایت

امروزه بسیاری از صاحبان کسب و کارها به وب سایت مجهز هستند دلیل اهمیت داشتن یک وب سایت آنقدر زیاد است که نمی توان آن به آسانی چشم پوشید! بی شک سازمان، بدون یک وب سایت نمی تواند سودی در کسب و کار داشته باشد. حجم نفوذ اینترنت سبب شده تا مردم بیشتر عمر و وقت خود را بجای خیابان ها و پارک ها در اینترنت بگذارنند  پس چه چیزی بهتر از یک وب سایت برای نمایش به میلیون ها و حتی میلیاردها انسان!  امروزه مصرف کننده های زیادی از اینترنت برای جستجوی محصولات یا سرویس های مورد نیازشان استفاده می کنند. کسب و کار شما با داشتن یک وب سایت، اعتبار می یابد.

 بدون داشتن وب سایت، مشتریان بالقوه ی شما به سوی سایر رقبایی که سایت دارند کشیده می شوند و این یک حقیقت است حتی اگر اعتقادی به باور آن نداشته باشید! اگر شما یک سایت با کیفیت و دارای اطلاعات مفید داشته باشید، مردم حتما تحت تاثیر قرار خواهند گرفت. داشتن وب سایت نه تنها برای کسب و کارهای بزرگ بلکه حتی برای کسب و کارهای خانگی نیز سودمند است، علاوه بر آن، داشتن یک وب سایت، نسبت به سایر هزینه های معرفی خدمات و محصولات با مشتری، در مقایسه با تبلیغات سنتی و کاغذی و یا روزنامه، بسیار مقرون بصرفه تر است هم از نظر هزینه و هم از نظر زمان و دریافت بازخورد!

 وب سایت  میتواند یک رزومه شخصی باشد، یک درگاه ارتباط با مشتری، یک پورتال اطلاع رسانی، یک فروشگاه و یا حتی یک صفحه از نمونه کارهای شما، هر چه هست می تواند یک بروشور یا کاتالوگ آنلاین یا بعبارتی تحت وب باشد که خیلی راحت قادرید تا اطلاعاتی در مورد محصولات و خدمات خود را در وب سایتتان به روز رسانی و در دسترس عموم بگذارید. این راه مناسبی است برای اینکه مشتریان را از رسیدن محصولات جدید، برنامه های آینده، تبلیغات ویژه یا هرگونه خدمات جدیدی آگاه کنید. برخلاف روش های معرفی و تبلیغ سنتی، نظیر چاپ آگهی، خیلی زود تاریخش می گذرد و قدیمی می شود و در لابلای زباله ها، مدفون می شود اما سایت شما می تواند اطلاعات و اخبار فعلی و یا به روز را ارائه دهد. 

همیشه نتایج آن در جستجوها یافته می شود و انقضای مطالب آن تا زمانیکه وب سایت بالا باشد معتبر است!  زیرا وب سایت یعنی همیشه در دسترس بودن ،چه برای مشتریان دائمی و چه مشتریان بالقوه، در زندگی های پر مشغله ی امروزی یک وب سایت یعنی کسب و کار دیجیتالی که البته اگر به دنیای دیجیتال باور داشته باشید!

ویژگی های وب سایت

 • همگام بودن با تکنولوژی
 • افزایش راه‌های ارتباطی با مشتریان
 • افزایش جامعه بازار هدف
 • افزایش اعتبار نام تجاری به‌واسطه گسترش محیط کاری
 • افزایش راه‌های معرفی سازمان، محصولات و خدمات
 • در دسترس بودن همیشگی
 • ایجاد تنوع در نحوه معرفی سازمان
 • افزایش توانایی در رقابت مؤثر با رقبا
 • هدفمند کردن سطوح دسترسی مشتریان به سازمان، خدمات و محصولات
 • ارائه سرویس به شیوه‌ای متفاوت

مزایای وب سایت برای صاحبان کسب‌ و کار:

 1. هزینه بسیار پایین نسبت به سایر راهکارهای اطلاع رسانی و تبلیغاتی
 2. عدم نیاز به تجهیزات گران‌قیمت،
 3. محبوبیت استفاده نسبت به سایر روش‌ها عرضه و معرفی کالا یا خدمت
 4. مناسب جهت کلیه کسب و  کارها و برند سازی بسیار قوی
 5. ایجاد پرستیژ کاری
 6. ابزاری همیشه در دسترس برای معرفی بهتر خدمات و برند
 7. و صدها مزیت دیگر که از آن بی نصیب نخواهید شد…

اجرای پروژه در یک نگاه

کلیات و چشم انداز تخمینی چه از نظر هزینه و چه از نظر زمان برای اجرای این پروژه بصورت تیتروار در کادر سمت راست درج شده که دیدی کلی از صفر تا صد پروژه را در اختیار شما کارفرمای عزیز قرار خواهد داد. لذا این آیتم ها صرفاً ارایه یک دید کلی است و بی تردید در هنگام عقد قرارداد و اجرای پروژه مقادیر دقیق از جمله زمان دقیق شروع، زمان واقعی اتمام، هزینه دقیق تمام شده و سایر ملزومات پس از ارزیابی های نهایی بحضور ارایه می گردد….

 

اما این چشم انداز همچنین می تواند سبب شود تا بخوبی همه چیز را چه از بعد زمانی و چه بعد هزینه ای و حقوقی بررسی نمایید تا علاوه بر آگاهی کافی، بهترین تصمیم را اخذ کنید.

 

 

 

مشخصات فنی پروژه

نمونه جدول زیر یک ارزیابی اولیه از نیازهای مطرح شده کارفرمایان در ارتباط با چنین پروژه ای است این جزئیات فنی در حین اجرای پروژه، می تواند بیشتر یا کمتر از این موارد باشد فلذا با توجه به طرح درخواست، بررسی زیر با رعایت اولویت بندی انجام تنظیم شده است: چراکه بر اساس همین مشخصات فنی، ساختار اولیه و استاندارد ارایه پروژه پایه ریزی می گردد که همین مشخصات فنی پروژه که به چارچوب پروژه نیز معروف است  علاوه بر یکپارچگی در پیشرفت و توسعه کار، سبب کاهش هزینه های تولید در آینده نیز خواهد شد…

جزییات فنی پروژه بر اساس نیازهای مطرح شده کارفرما

ردیف

عنوان

اولویت

1

ثبت دامنه و رزرو هاست سایت

01

2

مدیریت بانك اطلاعاتی SQL  Server   يا MY-SQL   

01

3

پياده سازی بوسيله سیستم های مدیریت محتوای محبوب دنیا

03

4

ارایه و پیاده سازی ماژول های مورد نیاز کارفرما

04

5

مدیریت دسترسی و امنیت سایت

04

6

طراحی واکنش گرا

04

7

تولید و یا درج محتوای وب سایت

01

8

سئوی و بهینه سازی سایت در موتورهای جستجو

01

9

طراحي گرافیک اختصاصی وب سایت

01

10

تولید و درج محتوای اولیه

01

11

داشتن ابزارهای فرم ساز، گزارش ساز، مديريت ميز كار

02

12

قابليت ايجاد فايلهاي خروجي با پسوند نرم افزارهاي Office و PDF

01

13

استفاده از  Unicode Encoding در طراحی واسط كاربر

01

14

مستند سازی كامل پروژه و ارائه مستندات زير در قالبهاي مشخص شده يا بر اساس استانداردهايي نظير RUP و…..

01

15

پشتیبانی

02

فرایند انجام کار

 

درج کلیات فرایند اجرای کار، چشم اندازی مطلوب از مراحل و نحوه فعالیت حرفه ای ما در راستای پیاده سازی این پروژه را به شما ارایه میکند و بر اساس همین روال شما قادرید تا از لحظه تدوین سند RFP یا پروپوزال تا گام های بعدی که بدقت تنظیم شده از جز به جز وقایع و پیشرفت کار اطلاع حاصل یابید تا علاوه بر آسودگی خاطر شما، یقین حاصل کنید که ما دارای یک تایم لاین از مرحله نخست تا آخر هستیم و در هر مرحله ای مستندات و گزارش مرتبط را به سمع و نظرتان خواهیم رساند. بنابراین فرایند صفر تا صد اجرای کار توسط کارگروه ما بشرح زیر است:

فرایند انجام کار

مرحله

عنوان

شرح

1

ارایه طرح پروپوزال

RFP ارسالی ( همین مستند)

3

تنظیم  قرارداد

پس از تایید و تکمیل سایر نیازمندیها قرارداد منعقد می شود.

5

طراحی گرافیکی

یک یا چند نمونه UI یا قالب وب سایت مطابق با برند/سلیقه کارفرما طراحی می شود

6

تولید و اجرا

بر اساس پلان برنامه ریزی تولید آغاز می شود.

7

تست و شبیه‌سازی

انجام کلیه آزمون ها و تست های کارایی سیستم، کاربری، امنیت، تحمل خرابی و تحمل بار ترافیکی صورت می گیرد.

8

تحویل نهایی

گزارش هر فاز از سيستم را جداگانه ارائه و پس از تست ، آموزش و استقرار سيستم تحويل موقت انجام و پس از يك دوره 3ماه سيستم به طور كامل تحويل نهايي می شود

9

انتشار

 

10

آموزش

آموزشهاي راهبري و كاربري برای كارشناسان ذيربط در محل دستگاه اجرايي بايد به صورت كارگاهي يا سميناري با تامين فضا و امكانات آموزش بر عهده دستگاه اجرايی ارایه می گردد

11

پشتیبانی

پشتیبانی بصورت حضوی و یا تلفنی و یا ریموت با SLA پاسخگویی سریع

12

مستند سازی

كليه مستندات بايد به صورت مكتوب در قالب دفترچه هاي سيمي يا شيرازه شده ارائه گردد و فايل الكترونيكي قابل ويرايش آنها نيز تحويل دستگاه اجرايي گردد .

 

ما براساس یک سیستم مدیریت پروژه پیش می رویم، مدیریت‌ پروژه، متناسب‌ با نوع پروژه، یکی‌ از مسائلی‌ است‌ که‌ باید در این‌ مرحله‌ از پروژه‌ مدنظر قرار گرفته‌ و تدوین‌ شود. ما با برنامه ریزی زمانی و دقیق و تخمین هزینه ها در هر‌ مرحله‌ از پروژه، علاوه بر ارایه نتیجه‌ مطلوب‌، رضایتمندی شما را در نحوه طراحی، اجرا، آموزش، پیاده سازی و پشتیبانی این پروژه قطعا کسب خواهیم کرد.

‌ ‌سیستم‌ مدیریت‌ پروژه ما خود گواه این فرایند صحیح است که بطور کاملاً‌ متناسب‌ با پروژه شما‌ طراحی‌ شده است. کنترل پروژه ما به‌گونه‌ای‌ طراحی‌ شده که‌ به‌ ساده‌ترین‌ شکل‌ و با بهره‌گیری‌ از روشهای‌ ابتکاری‌ و هوشمندانه، نیازهای‌ شما را پاسخگوست. مسلماً‌ بهره‌گیری‌ از چنین‌ سیستم‌هایی، پیش‌ از آغاز پروژه، مدیریت‌ پروژه‌ را آسان‌ کرده‌ و از وقوع‌ بحرانهای‌ جدی‌ در حین‌ اجرای‌ پروژه‌ جلوگیری‌ می‌کند.

 

ورودی ها و پیش نیازهای اولیه

بی تردید بدون داشتن اطلاعات پایه و ریز جزییات سازمانی امکان اجرای یک پروژه ارزنده و شایسته مطابق با سلیقه و برند کارفرما کاری بس دشوار است لذا پسندیده است که برای شروع عملیات ضمن مطالعه این پروپوزال، موارد لازم را جهت بررسی در پیاده سازی پروژه ارایه نمایید چنانچه بدلایلی نظیر کمبود نیرو، کمبود وقت مواردرا آماده ندارید نگران نباشید کافی است اعلام کنید تا ما در خصوص حتی تامین آیتمهای اولیه به شکل مجزا اقدام کنیم در غیر اینصورت اگر دارای مستندات مرتبط اولیه هستید، لازم است آیتم های آن را ارایه فرمایید.

خروجی نهایی

 یک وب سایت مبتنی بر سیستم مدیریتی محتوا CMS مطابق با قالب و الگوی گرافیکی، ماژول های درخواستی ، پايگاه هاي داده مربوطه و مستندات و ملحقاتي كه براي اجرا و بهره برداري از سيستم لازم است.  كليه حقوق مادی و معنوي پروژه مربوط به کارفرما مي باشد. و همچنین

مستندات پروژه که عبارتند از مجموعه مدارك و مستنداتي كه در طول پروژه ايجاد ميشوند شامل كليه مستنداتی كه مجری و كارفرما و دستگاه نظارت رد وبدل مي نمايند. از قبيل: فرآورده هاي پروژه، صورتحسابها، ابلاغيه ها، اخطاريه ها، صورتجلسات ادواري و موردي و اظهار نظرها (دراين قسمت ساير تعاريف، اصطلاحات و اختصاراتي كه چه در پروژه به آنها اشاره شده باشد و يا نباشد كه لزوم وجود تعريف براي آنها به منظور جلوگيری از هرگونه اختلاف ضروري نمايد ارائه ميگردد.): مستندات هر فاز به صورت كامل توسط مجری در سه نسخه ارائه می گردد و فرم گزارش وضعيت پروژه در پايان هر ماه توسط ناظر بايستي براي پروژه تكميل می شود.

در نهایت پس از جمع بندی نهایی و اجرای تمام و کمال، شما یک وب سایت دارید که برای ایجاد یک کسب و کار، استفاده تجاری، معرفی محصول یا خدمات و یا برندسازی قرار است به کمک تان بیاید در نتیجه شما به موارد جدول زیر بعنوان خروجی نهایی باید برسید:

خروجی های مورد انتظار

ردیف

عنوان

 

1

وب سایت مبتنی بر یک یا چند پلتفرم همراه با سورس برنامه

 

2

دریافت کلیه مستندات نهایی اجرای پروژه

 

3

گزارش تحویل موقت ( گزارشات انجام هر مرحله)

 

4

سایر مستندات در صورت وجود برخی نیازمندیهای خاص و سفارشی

 

 

 

کارگروه ما به دقت، نمونه فرم گزارش تحویل موقت در هر فاز از اجرا، با راهنمای آموزش و کد منبع سایت بصورت کاملا شفاف، آموزش کامل استفاده کاربری، ارایه انواع نسخ وب سایت بر پایه پلتفرم مورد نظر،درج محتوا و به همراه اتصال وب سایت به وب سرویس و سایر سیستم های واکشی اطلاعات نظیر و…را در اختیار شما قرار خواهند داد اما بطور پیش فرض شما بر اساس نوع قرارداد و حجم کار و طرح نیازها، می توانید بر دریافت مستندات بیشتر و یا تولیدات مرتبط اقدام فرمایید…

نگهداری داده ها

نگهداری اطلاعات در صورتی که وب سایت شما از نوع تعاملی و ارتباط با مباحث کاربری و مالی است بسیار و بسیار اهمیت دارد لذا بر پایه نوع دیتابیس، نیازمند نگهداری و بک آپ گیری منظم از داده ها پس از استفاده هستید. که این امر هم می تواند توسط شما و تیم شما انجام شود و هم تیم کارشناسی ما در بازه پشتیبانی

تعداد کاربران استفاده کننده

بصورت پیش فرض ادمین یا نویسندگان سایت یک یا چند نفر است و استفاده کنندگان آن به وسعت اینترنت و در دسترسی بودن اینترنت در سراسر جهان بر اساس کیفیت نوع سرویسی که قرار است از وب سایت ارایه شود که این منوط به زیرساخت های مناسب سخت افزاری و پهنای باند شبکه نیز هست! مثلا در یک وب سایت از نوع شرکتی و به زبان انگلیسی، مخاطب شما کل جهان است!

پیش نیازهای نرم افزاری

بطور پیش فرض وب سایت شما بر روی هاست های اشتراکی لینوکسی و یا ویندوزی سوار می شود اما برخی نیازمندیها و پیش نیازهای نرم افزاری برای استفاده و زیربار رفتن پروژه بطور حرفه ای مورد نیازست که این نیازمندیها در صورتی است که پروژه شما از نوع ارتباط در لحظه با مشتری باشد وگرنه نیازی به آیتمهای جدول زیر نیست.

نیازمندی های نرم افزاری

ردیف

عنوان

 

1

تهیه سرور مجازی یا ابری میزبان وب سایت

 

2

تهیه IP اختصاصی برای وب سایت مرتبط با وب سایت

 

3

خرید گواهینامه امنیتی SSL برای سایت مرتبط با وب سایت

 

4

تهیه سرور مجازی یا ابری میزبان دیتابیس وب سایت

 

 

پیش نیازهای سخت افزاری

برخی نیازمندیها و پیش نیازهای سخت افزاری برای استفاده و زیربار رفتن پروژه مورد نیازست که این نیازمندیها در صورتی است که پروژه شما از نوع ارتباط در لحظه با مشتری باشد وگرنه نیازی به آیتمهای جدول زیر نیست.

نیازمندی های سخت افزاری

ردیف

عنوان

 

1

تهیه سرور فیزیکی میزبان وب سایت

 

2

تهیه لینک ارتباطی اینترنت

 

3

تهیه لینک بک آپ یا پشتیبان ارتباطی اینترنت

 

4

تهیه دستگاه های ذخیره سازی از نوع SAN/NAS برای دیتابیس وب سایت

 

 

در صورتی  که از سرورهای لینوکسی و هاست اشتراکی استفاده شود هیچ نیازمندی سخت افزاری بجز خرید هاست نیاز نیست!

جزییات و امکانات قابل‌ارائه توسط ما برای تولید و طراحی وب سایت

جزییات و امکانات قابل‌ارائه توسط ما برای تولید و طراحی وب سایت

پشتیبانی مرورگرها

Firefox

IE

Chrome

Opera

Other

Cross Browser

طراحی گرافیک یا UI / UX

به انتخاب کارفرما

به انتخاب ما و یا استفاده از الگوهای موجود

طراحی لوگو

طراحی 3 اتود برای لوگوی اپ

پیاده سازی ماژول ها

پیاده سازی ماژول های درخواستی امن و سریع

همگام‌سازی با وب‌سایت/ نرم‌افزار

اتصال وب سایت به وب‌سرویس و استفاده از محتویات سایت یا نرم‌افزار جاری

پلتفرم سازگار یا Cross Platform

امکان اجرای برنامه در تمامی سیستم‌عامل‌های تلفن همراه

آموزش

آموزش حضوری و غیرحضوری

توسعه

توسعه و گسترش بخش‌های سایت

پشتیبانی از وب سایت

پشتیبانی آنلاین

معرفی به موتورهای جستجو نظیر Google

 

پیش از اجرای طراحی یک وب سایت نیاز هست تا پرسش‌نامه‌های زیر را تکمیل و برای اجرا این سرویس برنامه‌ریزی مدون و ساخته یافته‌ای داشته باشیم و بتوانیم بر اساس راهکارهای پیاده‌سازی این سرویس تصمیمات بهتری اتخاذ نماییم.

امکانات پیشرفته طراحی وب سایت

وب سایت نیز شبیه نرم افزارهای کامیپوتری می تواند بر اساس نوع نیاز شامل هر موضوعی و در هر حوزه ای باشد. اما می تواند فقط شامل یک صفحه (فرم) باشد می تواند شبیه یک وبلاگ حرفه ای باشد یا اینکه یک کاتالوگ خدمات و… از هر جهت شما یا یک وب سایت پایه میخواهید یا حرفه ای در هر صورت آیتم هایی جدول زیر یا آنهایی که خارج از این مباحث هستند را میتوانید ملاحظه و انتخاب فرمایید.

.

نوع خدمات

شرح

 

 

هسته وب سایت با حداقل استانداردها

طراحي گرافيک اوليه *

 

 

ايجاد،ويرايش،حذف، و پيکربندي مطالب*

 

سيستم نظرسنجي*

 

مديريت و امکان عضويت کاربران*

 

کنترل پنل مدیریتی*

 

ايجاد،ويرايش،حذف، و پيکربندي منو*

 

جستجوي مطالب *

 

امکانات حرفه ای

ورود اطلاعات ( درباره ما، معرفي، محصولات  و…)*

   
 

نقشه گوگل

 

 

فرم درخواست همکاري،سفارش کالا/محصول/آثار، کاتالوگ/بروشور

 

 

جستجوي پيشرفته در بانک سايت ويژه

 

 

پياده سازي گرافيگ خاص و انیمیشینی مطابق با طرح مشتري

 

   
 

وب فرم ويژه جهت ساير نيازمنديها

 

 

گالري تصاوير پويا

 

 

صدور گزارش کليه داده ها به فرمتهاي آفيس

 

 

فروشگاه اينترنتي مرتبط مديريت سفارشات / مشتري/ کالا

 

 

پيوندهاي خارجي

 

 

 گالري مدارک و گواهينامه ها Flash/Java

 

 

ارسال خبرنامه و تازه ها به اعضا

 

 

اتصال به درگاه پرداخت بانکهاي داخلي

 

 

جدول مقايسه محصولات

 

 

سيستم تبليغاتي متني و سيستم تبليغاتي گرافيگي

 

   
 

عضویت کاربران و مدیریت دسترسی

 

 

استفاده از شبکه‌های اجتماعی

 

 

بارکد خوان

 

 

محاسبات عددی و آماری/ حسابداری

 

 

سیستم نظرسنجی / رای گیری

 

 

پروفایل/ صفحه اختصاصی هر کاربر

 

 

امکان استفاده همزمان 2 زبانه 50% کل هزينه

 

این جدول قیمت مربوط به کف بازار است و طبق تعرفه شوراری انفورماتیک کشور است. سایر خدمات خارج از این موارد توافقی قابل ارایه است.

خدمات زیر در هر صورت با هر پلانی برای شما رایگان ارایه می شود: ايجاد دسترسي و اکانت ايميل اختصاصی، درج در وب سايتهاي گروه مجری، معرفي به موتورهاي جستجو،  ارايه مستندات فنی کامل، آموزش استفاده، به روز رساني کد و گرافیک ظاهری  و پشتيباني يکساله

دیاگرام تولید برنامه

پس از تعیین نوع وب سایت، اطلاع از فرایند کار و سایر مباحث ذکر شده فوق، نوبت تولید وب سایت می رسد که فرایند مهندسی آن شامل 5 مرحله زیر است:

 1. مرحله برنامه ریزی Planning:
 2. مرحله طراحی گرافیکی UI Design:
 3. مرحله پیاده سازی و اجرا Implementation:
 4. مرحله تست Testing:
 5. مرحله انتشار Release:

این 5 مرحله همواره در یک چرخه مستمر قرار دارند تا حیات تولید یک برنامه را تضمین کنند.

 

مراحل طراحی گرافیکی وب سایت

در این گام با فرض تجزیه و تحلیل نیازمندیهای تولید سایت، قالب یا شمای گرافیکی کار باید طراحی گردد و با کدهای نگاشته شده تطبیق یابد ابن الگوی گرافیک بسیار اهمیت بالایی در محبوبیت وب سایت دارد. بنابراین شما با ارایه یک ایده می توانید این راه را با ما شروع کنید.

 ایده اتود یا پیرنگ اولیه می‌تواند صرفاً خام و بر روی کاغذ باشد با ارائه طرح موردنظر خود حتی بر روی کاغذ و مشاوره ما قادر خواهید بود تا ایده خود را بسط و گسترش دهید و در نهایت به چیزی که مدنظر دارید برسید در این راه می‌توانید ایده را بر روی کاغذ حتی ترسیم کنید نمونه اولیه طرح در صورت همکاری توسط کارشناسان ما تولید و عرضه می‌گردد. ارائه ایده مهم‌ترین بخش از تولید و خلق یک اثر است پس این مسئولیت مهم بر عهده شماست! مابقی عینیت ساختن تخیل و ایده شما به واقعیت است که توسط ما انجام می‌گیرد.

روال و مراحل طراحی گرافیک ظاهری وب سایت

 1. دریافت نمونه های کارفرما
 2. بررسی و تجزیه و تحلیل طرح های کاربر پسند
 3. ارایه طرح اولیه بر مبنای کلیات و جزییات به دست آمده (sketch)
 4. طراحی گرافیک وب سایت بر اساس اتودهای طرح اولیه
 5. حفظ رنگ بندی و برندینگ محصول
 6. طراحی لایوت ها و برنامه نویسی وب سایت
 7. آغاز تولید نمونه گرافیک شبیه سازی شده
 8. اتمام عملیات طراحی و کد نویسی وب سایت
 9. خطایابی و رفع مشکلات گرافیکی -کاربری وب سایت
 10. تحویل وب سایت به صورت کامل

 

 

زمانبندی اجرای پروژه

هیچ پروژه ای بدون تعیین زمانبندی هرگز به اتمام نمی رسد! در کارگروه اجرایی ما، برنامه ریزی تولید وب سایت با بهترین وجه صورت می گیرد این زمانبندی ابتدا در مرحله مطالعه پروپوزال و بر اساس پلان پیشنهادی تخمینی بوده اما پس از تایید و اجرایی شدن در نرم افزار مدیریت پروژه بصورت واقعی درج و مدیریت می شود همین موضوع کمک می کند تا علاوه بر رعایت زمانبندی اتمام عملیات پروژه از تاخیرات طرفین بطور شفاف  مطلع شویم.

بسته پیشنهادی

این بسته بر اساس الگوهای پیشنهادی ما برای یک وب سایت تک زبانه میباشد که رایج تر است به عبارتی اگر می خواهید با حداقل هزینه، دارای یک وب سایت برای خود یا شرکتتان در زمینه: معرفی آثار، خدمات، محصولات، فرم های ارتباط با مشتریان با زبان فارسی یا انگلیسی باشید این بهترین پیشنهاد است:

هزینه بسته پیشنهادی

ردیف

شرح امکانات

 

1

وب سایت شخصی/شرکتی با گرافیک اختصاصی

 

2

استفاده از شبکه‌های اجتماعی

3

فرم های تماس/سفارش/دریافت بروشور یا کاتالوگ

4

مدیریت دسترسی و عضویت کاربر

6

طراحی لوگو

9

درج محتوا به ازای 10 فرم مجزا

11

پروفایل/ صفحه اختصاصی هر کاربر

12

سئوی اولیه

13

هاست لینوکسی اشتراکی

14

یک سال پشتیبانی از وب سایت

 

برآورد هزینه دقیق پروژه:

هزینه تولید و طراحی وب سایت بر اساس نیازمندی‌های تکمیل‌شده کارفرما در پرسش‌نامه محاسبه خواهد شد بی‌شک اطلاع دارید که هزینه طراحی وب سایت با توجه به جزییات و امکانات آن‌ها مشخص می‌شود. با توجه به اینکه هدف از تولید و طراحی وب سایت در اکثر مواقع عرضه خدمات یا محصولات هست، وب‌سایت اینترنتی باید امکان ارایه هرچه بهتر کالا یا خدمات و دریافت بازخوردهای مشتریان و بازدیدکنندگان را داشته باشد و باید بتوان نتایج و خروجی های لازم را از آن تهیه کرد. در بسیاری از مواقع لازم است که طراح سایت این امکان را فراهم کند و یا از ماژول‌هایی که خروجی لازم را ایجاد می‌کنند استفاده میکنند، درصورتی‌که این امکان به‌صورت پیش‌فرض وجود نداشته باشد لازم است که نرم‌افزاری جداگانه به‌صورت تحت وب نوشته شود تا از طریق آن نرم‌افزار بتوان خروجی‌های لازم را تولید کرد، نظیر دشبوردهای مدیریتی از طریق API.

همچنین برآورد هزینه طراحی طراحی وب سایت بر اساس امکانات اولیه و چیدمان آن مشخص می‌شود، بنابراین برای برآورد هزینه در ابتدا بهتر است طرح نرم‌افزار را ازنظر چیدمان عناصر مختلف در صفحه و همچنین فرآیندهای موجود در آن مشخص شود و سپس فرآیندهایی که قرار است در نرم‌افزار اتفاق بیفتد، تحلیل و طراحی گردد. پس ‌از این مرحله نحوه اتصال نرم‌افزار به بانک اطلاعاتی مشخص می‌شود و بر اساس این اطلاعات می‌توان برآورد دقیقی از تعرفه طراحی وب سایت و زمان و هزینه انجام آن ارائه کرد.

کارشناسان ما همواره آماده ارائه مشاوره‌های لازم جهت تولید طراحی وب سایت باکیفیت مناسب و همچنین ارائه راهکارهای جهت کسب تجربه کاربری در جهت ساده‌سازی فرآیندها و بهبود آن‌ها در طراحی وب سایت شما هستند.

مجری پروژه های طراحی و مدیریت سایت های کارآمد و پولساز

سمانه به نواز، استراتژیست توسعه کسب و کار و مدیر بازاریابی و فروش مسلط به ایده پردازی، طراحی و اجاری کمپین های آفلاین و آنلاین فروض، تبلیغات، برندسازی و بازسازی جایگاه برند، سیستم سازی، آموزش و مدیریت تیم های بازاریابی و فروش، آشنا به صنایع مختلف و تسلط به فنون مذاکره و اجرای جلسات، برگزاری رویداد و حضور موثر در نمایشگاه، برنامه های موفق افزایش سهم بازار B2B,B2C,B2G,B2D

سمانه به نواز