طراحی سایت کارآمد و پولساز

چرا هر کسب و کار كوچك به وب سایت نیاز دارد؟ امروزه کمتر کسی در دفتر تلفن و دیگر روش های سنتی به دنبال آدرس و شماره تلفن کسب و کار ها (از رستوران گرفته تا شرکت حمل و نقل و هر کسب و کار و سرویس خدمات دیگری) است اما در اين باره چه بايد كرد؟ داشتن یک وب سایت باعث افزایش اعتبار تجارت شما می شود. از آن جا که کاربران زیادی از اینترنت استفاده می کنند و روز به روز بر تعداد آن ها افزوده می شود تجارت شما هر چقدر هم که کوچک باشد از این طریق تبدیل به یک برند شناخته شده خواهید شد.

بیشتر افراد با جست و جوی آنلاین به دنبال محصولات و خدمات مورد نیاز خود هستند و بیشتر مصرف کنندگان نیز از اینترنت استفاده می‌کنند بنابراین طبیعی است که حتی دفترهای تلفن و سرویس هایی مانند yellow pages (کتابی است که برای اولین بار در بریتانیا منتشر شد و اطلاعات کسب و کارها و خدمات در آن موجود است. برای مثال رستوران ها، سرویس های پست و…) نیز به صورت آنلاین در دسترس قرار گرفته اند اما مشاغل و کسب و کارهای کوچک چگونه باید خود را در این مسیر جدید قرار دهند؟

 

ویژگی های یک سایت کارآمد و پولساز

مشتریان یک وب سایت بازدید کنندگان و مخاطبان آن وب سایت هستند. یکی از مواردی که قبل از طراحی وب سایت باید به آن توجه کرد، مخاطبان هدف آن وب سایت است. یک وب سایت موفق بر اساس پرسونای مخاطب طراحی می‌شود. همچنین نقشه‌ی تولید محتوا نیز بر اساس ویژگی‌های شخصیتی مخاطبان و نیازهای آنها طراحی می‌شود. به طور کلی سایتی موفق خواهد شد که بر اساس یوزر یا کاربر طراحی و اداره شود و بر عکس سایت‌های ناموفق که بر اساس سلایق یک فرد یا گروه طراحی و اداره می‌شود.

 اگر می‌خواهید یک وب سایت موفق داشته باشید به نیازهای مخاطبان هدف خود بپردازید. و به آنها به خوبی پاسخ دهید. تضمین میکنیم تداوم در این مسیر شما را به موفقیت می‌رساند. اگر بخواهیم نمونه یک سایت موفق را نام ببریم دیجی کالا مورد مناسبی است. این سایت در طول سالیان دراز تنها به رفع نیاز مخاطبان خود پرداخت سال‌های اول افراد وارد وبسایت دیجیکالا می‌شدند و اطلاعات و دانش مورد نیاز را کسب می‌کردند. پس از آن به دلیل عدم اعتماد به سایت های اینترنتی و  همینطور پرداخت اینترنتی، ترجیح می دادند از یک مکان فیزیکی خریداری کنند. با گذشت زمان و به مرور زمان داستان تغییر کرد و دیجیکالا امروزه به دیجی کالا تبدیل شده است!

قدم اول را با یک طراحی سایت خوب بردارید

در دنیای دیجیتال، وب سایت شما ممکن است مهمتر از ویترین فروشگاه شما باشد. با یک طراحی سایت خیره کننده، برند خود را به بهترین شکل نشان دهید و بین خود و رقبایتان تمایز ایجاد کنید. با خدمات طراحی وب سایت ، طراحی متفکرانه و خلاقانه را تجربه خواهید کرد که توسط حرفه ای ها ایجاد شده است. وب سایت شما باید عملکردها را با زیبایی هماهنگ کند و بازدیدکنندگان را برای کاوش در صفحات ترغیب کند. این یک اقدام متعادل کننده دقیق بین سودمندی، زیبایی شناسی و نتایج ملموس است. خدمات طراحی سایت می تواند به شما کمک کند این تعادل را برقرار کنید و وب سایتی ایجاد کنید که به برند شما هویت و شخصیت ببخشد. تیم طراحی و توسعه وب ما از آخرین استانداردهای سئو و تجربه کاربری برای طراحی سایت های متناسب با هر تجارت و کسب و کاری استفاده می کند. به عنوان آژانسی که با مشتریان مختلفی در طیف گسترده‌ای از صنایع، از جمله مراقبت‌های بهداشتی، فناوری، نرم‌افزار، مالی، تولید، آموزش و غیره کار می‌کند، ما دانش کافی برای ارائه خدمات حرفه‌ای طراحی وب سایت و خدمات سئو به برند شما را داریم. چه به طراحی سایت فروشگاهی، چه سایتی برای ارتقای خدمات B2B یا هر نوع وب سایتی که نیاز داشته باشید، ما آماده کمک هستیم.